Kontakt Bil Magasinet

1. marts 2015

Kundeservice

Adresseændring, abonnement, gavekort, betaling, levering, afmelding, reklamation – brug vores nye, hurtige selvbetjening.

Online selvbetjening

Du er velkommen til at kontakte vores kundeservice, hvis du har yderligere spørgsmål.

Mandag til torsdag kl. 9-16
Fredag kl. 9-14.30

Tlf.: 39 10 30 01, fax: 70 22 02 56


Annoncesalg

Priser, formater, oplag, læsertal og brugerprofil for Bil Magasinet og bilmagasinet.dk

Information om annoncer her 


Redaktionen

Mikkel Thomsager, chefredaktør
mikkelt@benjamin.dk

Anders Richter, redaktionschef
andersr@benjamin.dk

Steen Bachmann, årbogs- og webredaktør
steenb@benjamin.dk

Søren Juul, journalist
sorenj@benjamin.dk

Mathias Larsen, Art Director
mathiasl@benjamin.dk

Christian Thestrup, digital redaktør
christiant@benjamin.dk

Jeppe Gudmandsen, freelance
Jeppeg@benjamin.dk
 

 

Læserbreve til Bil Magasinet

bilmagasinet@benjamin.dk

 

Udgiver

Benjamin Publications, en del af Bonnier Publications International AS
PB 433 Sentrum, 0103 Oslo, Norge

Måske er du interesseret i...